TRENERZY

Rafał Gajdamowicz trener z licencją UEFA B, magister wychowania fizycznego, absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. J. Rusieckiego na wydziale wychowania fizycznego, były zawodnik GKS „Cresovia” Górowo Iławeckie, MKS „Mrągovia” Mrągowo. W górowskim klubie pracuje od 2002 roku. Koordynator AP Cresovia 2015, trener grupy „Młodzików” i „Skrzatów” w akademii.

Kamil Lewandowski trener z licencją UEFA B, magister wychowania fizycznego, absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. J. Rusieckiego na wydziale wychowania fizycznego, zawodnik GKS „Cresovia” Górowo Iławeckie na pozycji bramkarza, trener grupy „Orlików” i bramkarzy w akademii.

Marcin Kwieciński trener z licencją UEFA C, były zawodnik GKS „Cresovia” Górowo Iławeckie, trener grupy „Żaków” w akademii.

Wiadomości (utwórz nową)