Pierwsza porażka.

W dniu dzisiejszym nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Mazurem Pisz 4:1. Byla to pierwsza porażka Cresovii w sezonie. Mecz rozpoczął sie dosyć nerwowo dla naszego zespołu gdyż już w pierwszych minutach mogliśmy stracić bramkę, lecz co nie udało się dla drużyny gospodarzy wykorzystali to goście. Po pierwszej akcji Cresovia objęła prowadzenie po bramce T. Ciastek. Radość nie trwała dlugo bo juz po 10 minutach Mazur wyrównał wynik rywalizacji i ruszyli za ciosem czego rezultatem była szybka bramka na 2:1. Druga połowa to już kontrola meczu przez zespół gospodarzy i zdobywanie kolejnych bramek. Warto zaznaczyć że wynik mógłby być wyższy gdyby nie dobra postawa naszego bramkarza. Ostatecznie mecz konczy sie wynikiem 4:1. Druzyna z Pisza zdecydowanie byla lepiej przygotowana kondycyjnie i taktycznie do tego meczu. Miejmy nadzieję że drużyna wyciągnie wnioski po tym spotkaniu i zaprezentuje się lepiej w rywalizacji z Danpolem Knopin.

Skład: Dworzański, Szypczyński, Tyryłło, Szłapak,Ciosek Danilewicz, Pełkowski, Mycio, Pisarzewski, Wierzbowski,Ciastek oraz Lewandowski, Makiełkowski, Szafran, Markowski, Piechota, Jóźwik.