Wygrana z Victoria

Po bardzo nerwowym początku w naszym wykonaniu i błędzie obrońców Vikcia wyszła na prowadzenie 1:0 taki też wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po przerwie Sovia ruszyła do odrabiania strat, czego dowodem był przepięknej urody strzał Mateusza Wierzbowskiego z odległości około 25 metrów......1:1

Jednak radość nie trwała długo i po dośrodkowaniu w nasze pole karne, strzałem głową piłkę do siatki kieruje zawodnik BKSu.

2:1

Po faulu na 20 metrze piłkę ustawia Szymon Pełkowski i doskonałym strzałem pokonuje bramkarza Victorii.
Wynik 2:2
Wydawać by się mogło że takim właśnie wynikiem powinno zakończyć sie spotkanie aby było sprawiedliwie,jednak to do naszych zawodników należało ostatnie słowo..... Zamieszanie w polu karnym zespołu z Bartoszyc, nogę dokłada Sławek Mycio i prowadzimy 2:3!!!!